V září bude možné Zažít Roudnici jinak

9. srpen 2016 | 19:27
Z akce Zažít Roudnici jinak. Foto: archiv pořadateleZ akce Zažít Roudnici jinak. Foto: archiv pořadatele

ROUDNICE N.L. - Už je tomu téměř rok, co jsme zavírali oči, abychom si představili, jak by naše město mohlo vypadat bez aut. A pak se tak stalo. Představy se proměnily v realitu, a to v rámci celodenní akce ZAŽÍT ROUDNICI JINAK.

Ulice, kolem kterých za normálních okolností proudí kolony aut, se staly v jednu zářijovou sobotu zázemím pro tisíce lidí, kteří do sedmi předem vyhrazených zón přišli poklábosit se svými sousedy a užít si den.

Lekce akrojógy, slackline, kreativní dílny, longboardy, koloběžky, elektrokola, trampolína, poledance, basket, minitenis, módní přehlídka, dětské divadlo, vinařské umění, barefoot obuv, sítotisk, jazykový koutek, grilovačka, výstava výtvarných děl, ekokoutek, cestovatelská beseda, výstava cestovatelských fotografií, koncerty. To je jen namátkový seznam aktivit, kterými se Roudnice rozzářila.

Spolek ZAŽÍT ROUDNICI JINAK si váží všech ohlasů a zve vás tímto na druhý ročník akce ZAŽÍT ROUDNICI JINAK, který se bude konat v sobotu 24. září 2016. A nezapomeňte, jaké si to uděláme, takové to budeme mít. Není to jen naše akce, je to akce všech, kdo se chtějí zapojit. Máte-li tedy nápad, jak veřejný prostor oživit, kontaktujte nás.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Miminka narozená v první polovině června 2017

Miminka narozená v první polovině června 2017

19/7 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině června 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za květen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za květen 2017

18/7 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stal chlapeček narozený 3. května 2017.


Roudnický Sokol zve na prázdninové akce

Roudnický Sokol zve na prázdninové akce

17/7 / SERVIS / ROUDNICE NAD LABEM - Tělocvičná jednota Sokol zve na prázdninové akce, které se uskuteční na Tyršově stadionu a v kině Sokol. V sobotu 29. července 2017 proběhne 2. ročník memoriálu Blaženy Vavřenové ve volejbale smíšených družstev.


Kultura na červenec a srpen 2017 v Libochovicích

Kultura na červenec a srpen 2017 v Libochovicích

14/7 / SERVIS / LIBOCHOVICE - I o prázdninách jsou kulturní akce v Libochovicích. Na co v červenci a srpnu 2017 zajít?
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516