Říjnová smršť divadla i koncertů. To je kultura v Libochovicích

4. říjen 2016 | 11:02
Petr Vondráček z koncertu se skupinou Knezaplacení. Foto: archiv pořadatelPetr Vondráček z koncertu se skupinou Knezaplacení. Foto: archiv pořadatel

LIBOCHOVICE - Říjen 2016 je napěchovaný kulturními představeními v Libochovicích. V půli měsíce vystoupí v zámeckém městě Petr Vondráček nebo bude číst ze svých knih spisovatel Petr Šabach.

V Libochovicích i v říjnu pokračují taneční. Už ve středu 5. října 2016 od 16 hodin probíhá na židovském hřbitově komentovaná prohlídka "Bejt olam".

Ve stejný den od 19 hodin v KS U Tři lip se koná představení Dlouhá cesta, neboli divadelní představení Radobydivadla Klapý.

Ve čtvrtek 13. října 2016 od 19 hodin vystoupí Petr Vondráček a Knezaplacení. Vtsupenky lze zakoupit v předprodeji za 100 korun v informačním centru města.

V úterý 18. října 2016 od 19 hodin rovněž v KS U Tři lip proběhne představení My národ svobodný aneb znovu Zeměplochá. Je to představení Divadýlka na dlani z Mladé Boleslavi.

Poté ve čtvrtek 20. října 2016 od 17 hodin se koná koncert sólistů ZUŠ. A v neděli 23. října od 14 hodin odpoledne zpříjemní pohádka pro děti - Pohádky do kapsy.

V sobotu 29. října 2016 od 15 hodin je připravena Tančírna, při které vystoupí Marcel Zmožek a Mára, Karel Bláha.

O víkendu 29. a 30. října 2016 se koná výstava králíků, holubů a drůbeže. Otevřeno je v sobotu mezi 8. a 17. hodinou, v neděli od 8 do 13 hodin v areálu chovatelské stanice u železniční zastávky.

Ve stejný víkend od pátku 28. do neděle 30. října 2016 proběhne ukončení sezóny na libochovickém zámku Zámek plný kouzel.

A v pondělí 31. října 2016 se od 18 hodin v knihovně koná 74. po-čtení. Tentokrát s Petrem Šabachem.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

V Roudnici nad Labem bude nově letní kino. Prvním filmem jsou Špunti na vodě

V Roudnici nad Labem bude nově letní kino. Prvním filmem jsou Špunti na vodě

19/5 / SERVIS / ROUDNICE NAD LABEM - Do Roudnice nad Labem se vrací letní kino. Novinka má zpříjemnit letní měsíce ve městě pod Řípem. První promítání je naplánováno na sobotu 3. června 2017 od 21 hodin.


Miminka narozená v první polovině dubna 2017

Miminka narozená v první polovině dubna 2017

18/5 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině dubna 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Roudnice nad Labem a Štětí jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Roudnice nad Labem a Štětí jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM, ŠTĚTÍ - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer zejména v Lovosicích. Ty dokonce instalují i soukromníci, aby je pronajímali městu.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za březen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za březen 2017

15/5 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozená 7. března 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516