Ve Štětí zakázali podomní prodej. V některých případech i pochůzkový

5. leden 2014 | 20:18
Radnice ve Štětí. Foto: archiv MojePodřipsko.czRadnice ve Štětí. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Štětí - Ve Štětí zastupitelé na posledním loňském zasedání rozhodli o zákazu podomního prodeje. V novém nařízení byl schválen tržní řád.

"Nový tržní řád jasně stanovuje místa, kde a při jakých příležitostech může probíhat  různý stánkový prodej a co všechno musí tito prodejci splňovat, jinak budou ze města vykázáni. Většina prodejců by měla nadále využívat především zázemí vybudované při bývalé městské tržnici, dnes obchodním centru," konstatoval štětský místostarosta Miroslav Andrt (ČSSD).

"Pouze různé pojízdné provozovny s potravinami a podobným zbožím mají vyčleněno místo na Mírovém náměstí. Chceme v té souvislosti vyzvat všechny spoluobčany, aby v případě zjištění, že se po městě nebo po bytových domech pohybují jacíkoliv podomní prodejci včetně všech možných nabízečů různých služeb, přes dealery elektřiny, pojištění, rádoby výhodných půjček až po agenty s teplou vodou, aby neprodleně kontaktovali Městskou policii a tuto skutečnost oznámili," uvedl štětský místostarosta.

Výjimku mají pouze organizátoři veřejných sbírek nebo pochůzkový prodej v době konání tradičních kulturních akcí. "Nový tržní řád, který kromě úřední desky naleznete i na webových stránkách města, se vztahuje nejen na samotné Štětí, ale platí i ve všech devíti spádových vesnicích," dodal Miroslav Andrt.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516