V roudnické nemocnici je nově dialyzační středisko

20. červen 2014 | 01:01
V Roudnici bylo otevřeno nové dialyzační středisko. Foto: MojePodřipsko.cz/Radek PešoutV Roudnici bylo otevřeno nové dialyzační středisko. Foto: MojePodřipsko.cz/Radek Pešout

Roudnice n/L. - V Podřipské nemocnici s poliklinikou zahajuje provoz nové dialyzační středisko německé skupiny B. Braun, které majetkově vstoupilo do litoměřické společnosti Renart. Ambulantní zařízení je v nájmu.

"Dialyzační středisko je novou službou pacientům z Podřipska. Dohodli jsme se s vedením B. Braun Avitum na spolupráci, která by měla být ku prospěchu k dalšímu rozvoji roudnické nemocnice. Jednak na poli odborném a medicínském, a to na bázi i finanční podpory pro konkrétní projekty," řekl ředitel Podřipské nemocnice Tomáš Krajník.

Nově vybavené dialyzační středisko vzniklo v objektu po bývalém gynekologickém oddělení jako pobočka Litoměřic. "V Roudnici budou pacienti, kteří nyní dojíždějí do Litoměřic, přitom jsou ze zdejšího regionu," řekl ředitel firmy Martin Kuncek.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516