Supermarket Lidl ve Štětí? Zatím nebude, čeká se na opravu mostu

22. květen 2014 | 12:51
Autobusové nádraží ve Štětí, kde má v budoucnu stát supermarket. Foto: archiv MojePodřipsko.czAutobusové nádraží ve Štětí, kde má v budoucnu stát supermarket. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Štětí - Nový supermarket Lidl ve Štětí nebude. Maloobchodní řetězec to sdělil na dotaz MojePodřipsko.cz. Čeká se na rekonstrukci mostu, ta ale také není na pořadu dne.

Je to začarovaný kruh. Společnost Lidl vlastní autobusové nádraží ve Štětí. Na ploše, kde parkují autobusy, ale má stát nový supermarket. Zároveň do prostoru nádraží má vést jedna větev z plánovaného rekonstruovaného mostu.

Zatím nebude ani jedno. Důvod? Ústecký kraj nemá na rekonstrukci peníze. "Územní rozhodnutí je pravomocné. Budeme chtít získat i stavební povolení," sdělila v únoru 2014 krajská mluvčí Magdalena Hanáčková. "O dotaci z ROP Severozápad jsme nežádali."

"Ohledně rekonstrukce mostu komunikujeme s investorem s cílem umožnit rekonstrukci," deklaruje mluvčí Lidlu Jitka Vrbová. Modernizace mostu neprobíhá kvůli nedostatku peněz ze strany kraje. Náklady jsou vypočítány na zhruba 200 milionů korun.

"V současné době neplánujeme zahájení výstavby prodejny Lidl ve Štětí," dodala mluvčí Jitka Vrbová.


ČTĚTE: Most ve Štětí se brzké opravy nedočká. Kraj nemá peníze

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516