Štětí se dohodlo s Mondi na memorandu. Do města zamíří miliony

30. červen 2017 | 12:12
Roman Senecký, Radek Cmunt, Tomáš Ryšánek. Foto: archiv MojePodřipsko.czRoman Senecký, Radek Cmunt, Tomáš Ryšánek. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

ŠTĚTÍ - Vedení města Štětí v čele se starostou Tomášem Ryšánkem (ČSSD) uzavřelo memorandum s papírnou Mondi. Firma slibuje v následujících třech letech garantovat miliony do rozvoje města.

Papírna a město patří k sobě. Po čtvrtku (29.6.2017) to je stvrzeno memorandem na tři roky. Mondi garantuje, že pro roky 2017, 2018 a 2019 se bude finančně podílet na rozvoji Štětí.

První 3 miliony mají směřovat k projektu vydláždění prostranství před kinem. Vznikne i nová kašna a samotná fasáda kina dozná výrazných změn.

Na štětské radnici za Mondi memorandum podepsal místopředseda představenstva Roman Senecký a personální ředitel pro ČR Radek Cmunt. Za město Štětí memorandum podepsal starosta Tomáš Ryšánek.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516