Před roudnickou nemocnicí proběhl veletrh zdraví

17. květen 2014 | 15:48
Veletrh zdravotnických služeb se letos konal třetím rokem. Foto: archiv PNSPVeletrh zdravotnických služeb se letos konal třetím rokem. Foto: archiv PNSP

Roudnice n/L. - Už třetí ročník veletrhu Podřipské nemocnice a Služeb sociální péče se uskutečníl v pátek (16.4.2014) před budou polikliniky. Kromě ukázek zdravotní péče pacienty a obyvatele nejen města bavil kulturní program.

"Měření tlaku a cukru, prodej zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ukázka resuscitace, prezentace a ukázka práce lékařů a zdravotních sester, canisterapie, prodej výrobků od klientů Denního stacionáře a ergoterapie LDN, módní přehlídka a jiná překvapení čekala na návštěvníky veletrhu," řekl pro MojePodřipsko.cz ředitel nemocnice Tomáš Krajník.

Dopoledního veletrhu se zúčastnily i další organizace, jako Perspektiva z Roudnice nad Labem nebo Domov důchodců z Mělníka i s hudebním vystoupením.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516