Pokračuje sbírka pro malou Natálku. Plastová víčka se odevzdávají v nemocnici

17. červenec 2014 | 23:28
Natálka. Foto: Alucca PHOTONatálka. Foto: Alucca PHOTO

Roudnice n/L. - Tříletá Natálka, která se narodila předčasně a navíc s řadou vážných komplikací, potřebuje pomoc. Sbírka s plastovými víčky jí může pomoci.

"Zdravotní stav kromě intenzivní péče vyžaduje vzhledem k velmi nízké váze také speciální nutriční a finančně velmi náročnou stravu. Právě ta se stala předmětem sbírky, kterou se vedení nemocnice po dubnové hospitalizaci Natálky rozhodlo uspořádat," uvedla Martina Macháčková ze sekretariátu Podřipské nemocnice s poliklinikou.

Kdo chce pomoci Natálce, může tak učinit ať už formou finančního příspěvku do sbírky „NATÁLKA“ na číslo účtu: 2673598093/0800 variabilní symbol 1111 nebo přímo v roudnické nemocnici sbírkou víček od plastových lahví.

Výkup za 1 kg víček je 6 Kč. Mamince jsme k dnešnímu dni odevzdali 3 velké pytle plastových víček," upřesňuje Martina Macháčková.

"Vedení nemocnice pečlivě sleduje své pacienty a v takto závažných případech se jim snaží pomáhat i po hospitalizaci. V současné době podporuje Podřipská nemocnice v Roudnici nad Labem sbírku na konto bariéry pro dalšího dětského pacienta. Pokud se chcete dozvědět více, napište nám na email pnsp@pnsp.cz," dodala Martina Macháčková.

ČTĚTE:  Podřipská nemocnice sbírá plastová víčka. Vítěžek půjde na pomůcky Natálky

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516