Obrat roudnických zastupitelů, milionovou pokutu nemocnici neudělí. Vlkovi navzdory

5. červen 2014 | 01:20
Podřipská nemocnice milionovou pokutu nedostane. Foto: archiv MojePodřipsko.czPodřipská nemocnice milionovou pokutu nedostane. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Roudnice n/L. - Zásadní obrat v kauze milionové pokuty pro Podřipskou nemocnici s poliklinikou se odehrál na středečním (4.6.2014) zasedání zastupitelstva města Roudnice nad Labem. Kromě Vladimíra Vlka a Libora Světa ostatní přítomní zastupitelé revokovali předchozí usnesení.

Když v březnu 2014 zastupitelé schválili udělení milionové pokuty roudnické nemocnici, následovala slovní přestřelka mezi navrhovatelem Vladimírem Vlkem a vedením špitálu. Pár dní poté radní města jednali o tom, že by usnesení revokovali. Nakonec tak učinilo červnové zastupitelstvo.

Návrh pro zrušení požadavku vyžadovat od nemocnice pokutu přednesl starosta Vladimír Urban, který na zastupitelstvu revokaci odůvodnil. Celkem pro revokaci hlasovali všichni přítomní zastupitelé kromě dvou - Libora Světa a Vladimíra Vlka.

Ten na zastupitelstvu přesvědčoval ostatní, aby pokuta byla nemocnici udělena. Zároveň kritizoval MojePodřipsko.cz, které osočil z mediální kampaně vůči jeho osobě.

ČTĚTE:  Roudničtí radní znovu projednají pokutu nemocnici, kterou navrhl Vladimír Vlk

Roudničtí radní o pokutě nemocnici nerozhodli. Revokaci nechají na zastupitelstvu

Milionovou pokutu pro nemocnici neudělíme, tvrdí starosta Urban

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516