Na náměstí 28. října v Roudnici vznikne kruhový objezd

11. květen 2014 | 17:45
Pohled na Karlovo náměstí v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.czPohled na Karlovo náměstí v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Roudnice n/L. - Na špatně přehledné křižovatce na náměstí 28. října by měl vzniknout kruhový objezd. Vyplývá to ze záměru radních.

Nová okružní křižovatka na náměstí 28. října v Roudnici nad Labem by mohla vzniknout. Není ale jasné kdy. Radní města ale už v lednu 2014 požadovali po projektantech, aby navrhli jednodušší křížení ulic a přehlednější situaci pro řidiče.

Ve druhé etapě by navíc mělo být vybudováno osvětlení, chodníky či parkové úpravy. Zatím ale nová křižovatka není zahrnuta do plánu investic. V roce 2014 město plánuje především investice do budov škol a školek.

"Připravujeme zateplení na krytém plaveckém bazéně. Podařilo se nám s provozovatelem malé vodní elektrárny halu napojit, máme lacinější energii. Dále připravujeme opravy na budovách města, ať je to 1. Základní škola nebo na školkách – výměna oken a různé další opravy. Dost peněz půjde na investiční akce – opravy budov škol a školek," řekl pro MojePodřipsko.cz roudnický starosta Vladimír Urban.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516