MojePodřipsko.cz zvyšuje čtenost, v regionu je více vidět

8. červen 2014 | 01:46
Venkovní reklama na MojePodřipsko.cz. Foto: archiv MojePodřipsko.czVenkovní reklama na MojePodřipsko.cz. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Podřipsko - Nový zpravodajsko-informační web MojePodřipsko.cz zvyšuje čtenost a povědomost o značce v regionu Podřipska. V těchto dnech odstartovala venkovní image kampaň, která má podpořit známost značky.

"Budujeme nový web od nuly v konkurenčním prostředí na mediálním trhu v regionu Roudnice nad Labem a Štětí. Naší ambicí je stát se na podzim 2014 nejčtenějším, nejcitovanějším a nejrespektovanějším regionálním serverem v regionu," říká šéfredaktor MojePodřipsko.cz Radek Pešout.

"Odlišujeme se od konkurence v mnoha aspektech. Především v obsahovém zaměření, které prezentuje náš claim O čem se jinde nepíše a Tady jsme doma. MojePodřipsko.cz není webem, který přetiskuje tiskové zprávy, ale hledá vlastní témata, která hýbou děním na Podřipsku. Přinášíme do regionu skutečnou žurnalistickou práci zaměřenou na investigativní témata," říká Radek Pešout.

"Silnou složkou budou i analytické, publicistické a názorové texty. Chceme lidem na Podřipsku témata přinášet v souvislostech," konstatuje šéfredaktor MojePodřipsko.cz.

ČTĚTE: Co je MojePodřipsko.cz?

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 30x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516