Kraj vzdal dostavbu Labské cyklostezky na Podřipsku. Eurodotaci odmítl

15. červenec 2014 | 10:22
Cyklostezka na Roudnicku zatím nebude dokončena, ilustrační foto. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czCyklostezka na Roudnicku zatím nebude dokončena, ilustrační foto. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Podřipsko - Dostavba Labské stezky č. 2, konkrétně 3. etapy, se komplikuje. Ústecký kraj nakonec odstoupil před podpisem smlouvy od realizace.

V případě cyklostezky se jedná o poslední úsek od Hněvic, kde se napojí ze středočeské části přes Dobříň a dále až do Litoměřic.

"Ústecký kraj odstoupil před podpisem smlouvy u těchto projektů: Labská stezka č.2 – etapa 3, kde dotace měla činit 145 mil. Kč," potvrdila mluvčí kraje Magdalena Hanáčková.

U Labské cyklostezky jako důvod uvedla změnu záboru pozemků (výměry, vlastnictví), ke které došlo v důsledku digitalizace katastru nemovitostí v katastrálních územích, kudy trasa prochází. "V daném čase nebylo možné změny smluvně vyřešit s vlastníky pozemků tak, aby kraj vyhověl podmínkám ROP Severozápad," upřesnila mluvčí kraje.

Podle Magdaleny Hanáčkové projekt bude předložen do Integrovaného regionálního operačního programu.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516