Kraj jedná s majitelem pozemku pod roudnickým obchvatem

27. březen 2014 | 12:58
Silniční obchvat, ilustrační foto. Foto: archiv MojePodřipsko.cz.czSilniční obchvat, ilustrační foto. Foto: archiv MojePodřipsko.cz.cz

Roudnice n/L. - Přestože Ústecký kraj se rozhodl kvůli církevním restitucím zastavit tendr na zhotovitele roudnického obchvatu a nepožádat o evropské peníze, pokračuje v jednáních o získání dalšího potřebného pozemku.

Restituční nároky církve zasáhly do výstavby další části obchvatu Roudnice nad Labem. Jenže Ústecký kraj, jako investor silnice, ještě nemá další potřebný pozemek, který si nechal "vyfouknout" od politika ČSSD.

Podle hejtmana je ale vše na dobré cestě. "Jednáme. Bude to vyřešeno. Možností kromě finančního plnění je například směna pozemků," uvedl pro MojePodřipsko.cz  Oldřich Bubeníček (KSČM). "Na tomto pozemku by projekt neztroskotal. Nyní jsme museli zastavit projekt kvůli restitučním nárokům."

V prosinci 2013 kraj nezískal potřebný pozemek v dražbě, který koupil Ladislav Čurda z Dubí, člen Krajského výkonného výboru ČSSD. Právě s ním podle slov hejtmana kraj vyjednává.

ČTĚTE:  Roudnický obchvat zase v ohrožení. Potřebné pozemky koupil člen ČSSD

Roudnický obchvat nebude. Kvůli církevním restitucím

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516