Kauza hazard ve Štětí: Co chystá radnice ve vyhlášce?

5. únor 2014 | 01:38
Ve Štětí debatují o zákazu či omezení hracích automatů. Foto: archiv Policie ČRVe Štětí debatují o zákazu či omezení hracích automatů. Foto: archiv Policie ČR

Štětí - Vedení města Štětí připravilo vyhlášku omezující hazard. Na zastupitelstvu se bude projednávat a schvalovat. V plánu jsou dílčí opatření.

Herny ve Štětí by měly mít povinně tmavá skla u výloh, aby nebylo možné nahlížet dovnitř. Cedule s nápisem Herna nesmí lákat gamblery blikáním ani svítit, výška písmen má být do 15 centimetrů. Také herna nesmí upozorňovat na výši možné výhry.

To jsou závěry k omezení hazardu ve Štětí, o kterých budou debatovat zastupitelé ve čtvrtek 6. února 2014. Součástí vyhlášky bude seznam s 11 hernami ve městě.

Jenže s těmito závěry nesouhlasí Milan Rygl, který sbíral podpisy pod petici. "Není dobrá investice do budoucnosti, aby město udržovalo herny při životě, když z nich příjem do rozpočtu města činí jen 3 procenta a tvrdit, že je to podpora sportu," uvedl.

Právě Milan Rygl se zúčastní zastupitelstva města a pokusí se zastupitele přesvědčit, aby město zakázalo herny na celém území Štětí.

ČTĚTE: Štětí řeší hrací automaty i územní plán města

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516