Hassan Mezian navštívil roudnickou nemocnici

18. říjen 2013 | 00:42
Senátor Hassan Mezian, jednatel nemocnice Josef Krajník a Jaroslav Krákora. Foto: archiv PNSPSenátor Hassan Mezian, jednatel nemocnice Josef Krajník a Jaroslav Krákora. Foto: archiv PNSP

Roudnice n/L. - Senátor Hassan Mezian a Jaroslav Krákora (oba ČSSD) navštívili Podřipskou nemocnici s poliklinikou.

"Oba politici se velmi živě zajímali o problémy, se kterými se nemocnice potýká. Jedním z diskutovaných témat, byla současná velmi složitá situace ve zdravotnictví, kdy díky platné úhradové vyhlášce pro rok 2013 se ocitla většina zdravotnických zařízení v tíživé ekonomické situaci," sdělil ředitel nemocnice Tomáš Krajník.

"Jako již v minulosti několikrát, opět deklarovali ochotu a zájem o rozvoj zdravotnictví v České republice, zachování dostupnosti zdravotní péče pro občany a udržení kvality v poskytované péči, kterou se může naše republika pochlubit," uvedl ředitel roudnické nemocnice.

"Také díky podpoře senátora Hassana Meziana se podařilo zachovat všechna čtyři lůžková oddělení v roudnické nemocnici s poliklinikou a tím zajistit plný rozsah péče pro občany regionu Podřipska. Tyto snahy byly dovršeny znovuotevřením gynekologicko-porodnického oddělení pod vedením primáře MUDr. Havlíka, které se setkalo s velmi příznivou odezvou," dodal ředitel nemocnice Tomáš Krajník.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

Hradozámecká noc proběhne i na zámku v Libochovicích

18/8 / SERVIS / LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozena 17. června 2017.


Miminka narozená v první polovině července 2017

Miminka narozená v první polovině července 2017

15/8 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

8/8 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516