Do roudnického bazénu město napumpuje další desítky milionů korun

16. únor 2017 | 22:46
Bazén v Roudnici nad Labem. Foto: archiv Město Roudnice nad LabemBazén v Roudnici nad Labem. Foto: archiv Město Roudnice nad Labem

ROUDNICE NAD LABEM - Rozhodnuto. Roudničtí zastupitelé schválili pokračování rekonstrukce krytého plaveckého bazénu. Do druhé etapy z městského rozpočtu se napumpuje 29 milionů korun.

"Po provedení všech projektovaných činností tak bude krytý plavecký bazén ve zcela novém zrekonstruovaném stavu a bude opět sloužit veřejnosti z širokého okolí," tvrdí mluvčí roudnické radnice Jan Vancl.

"Součástí rozhodovacího procesu bylo mimo jiné i důkladné seznámení zastupitelů problematikou, zpracování nového projektu a poskytnutí dostatečného času a prostoru pro finální verdikt. Ten padl na únorovém jednání, kde byla všemi přítomnými zastupiteli schválena investice do návazné etapy ve výši 29 milionů korun," řekl starosta města Vladimír Urban.

"Jsem rád, že se nám po důkladných přípravách a dlouhém jednání podařilo dohodnout na řešení, které, i přes celkovou výši vynaložené částky, vyřeší budoucnost krytého plaveckého bazénu. Dokázali jsme, že máme jednotnou představu o zásadních otázkách dalšího směřování našeho města. Věřím, že jsme zvolili správný směr, že se nám ho podaří udržet i nadále," podotkl.

Po provedení všech projektovaných činností má být krytý plavecký bazén ve zcela novém zrekonstruovaném stavu a bude opět sloužit veřejnosti z širokého okolí.

Z 29 milionů korun osm milionů půjde na nový nerezový bazén, ostatní miliony na nové izolace, povrchy atd.

Po schválení rozpočtových opatření na rekonstrukci bude následovat rozhodnutí rady města o vyhlášení veřejné zakázky.

SOUVISEJÍCÍ: Roudničtí zastupitelé budou rozhodovat o opravě hlavního bazénu

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Miminka narozená v první polovině června 2017

Miminka narozená v první polovině června 2017

19/7 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině června 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za květen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za květen 2017

18/7 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stal chlapeček narozený 3. května 2017.


Roudnický Sokol zve na prázdninové akce

Roudnický Sokol zve na prázdninové akce

17/7 / SERVIS / ROUDNICE NAD LABEM - Tělocvičná jednota Sokol zve na prázdninové akce, které se uskuteční na Tyršově stadionu a v kině Sokol. V sobotu 29. července 2017 proběhne 2. ročník memoriálu Blaženy Vavřenové ve volejbale smíšených družstev.


Kultura na červenec a srpen 2017 v Libochovicích

Kultura na červenec a srpen 2017 v Libochovicích

14/7 / SERVIS / LIBOCHOVICE - I o prázdninách jsou kulturní akce v Libochovicích. Na co v červenci a srpnu 2017 zajít?
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516