Do roudnického bazénu město napumpuje další desítky milionů korun

16. únor 2017 | 22:46
Bazén v Roudnici nad Labem. Foto: archiv Město Roudnice nad LabemBazén v Roudnici nad Labem. Foto: archiv Město Roudnice nad Labem

ROUDNICE NAD LABEM - Rozhodnuto. Roudničtí zastupitelé schválili pokračování rekonstrukce krytého plaveckého bazénu. Do druhé etapy z městského rozpočtu se napumpuje 29 milionů korun.

"Po provedení všech projektovaných činností tak bude krytý plavecký bazén ve zcela novém zrekonstruovaném stavu a bude opět sloužit veřejnosti z širokého okolí," tvrdí mluvčí roudnické radnice Jan Vancl.

"Součástí rozhodovacího procesu bylo mimo jiné i důkladné seznámení zastupitelů problematikou, zpracování nového projektu a poskytnutí dostatečného času a prostoru pro finální verdikt. Ten padl na únorovém jednání, kde byla všemi přítomnými zastupiteli schválena investice do návazné etapy ve výši 29 milionů korun," řekl starosta města Vladimír Urban.

"Jsem rád, že se nám po důkladných přípravách a dlouhém jednání podařilo dohodnout na řešení, které, i přes celkovou výši vynaložené částky, vyřeší budoucnost krytého plaveckého bazénu. Dokázali jsme, že máme jednotnou představu o zásadních otázkách dalšího směřování našeho města. Věřím, že jsme zvolili správný směr, že se nám ho podaří udržet i nadále," podotkl.

Po provedení všech projektovaných činností má být krytý plavecký bazén ve zcela novém zrekonstruovaném stavu a bude opět sloužit veřejnosti z širokého okolí.

Z 29 milionů korun osm milionů půjde na nový nerezový bazén, ostatní miliony na nové izolace, povrchy atd.

Po schválení rozpočtových opatření na rekonstrukci bude následovat rozhodnutí rady města o vyhlášení veřejné zakázky.

SOUVISEJÍCÍ: Roudničtí zastupitelé budou rozhodovat o opravě hlavního bazénu

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

V Roudnici nad Labem bude nově letní kino. Prvním filmem jsou Špunti na vodě

V Roudnici nad Labem bude nově letní kino. Prvním filmem jsou Špunti na vodě

19/5 / SERVIS / ROUDNICE NAD LABEM - Do Roudnice nad Labem se vrací letní kino. Novinka má zpříjemnit letní měsíce ve městě pod Řípem. První promítání je naplánováno na sobotu 3. června 2017 od 21 hodin.


Miminka narozená v první polovině dubna 2017

Miminka narozená v první polovině dubna 2017

18/5 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině dubna 2017. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Roudnice nad Labem a Štětí jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Roudnice nad Labem a Štětí jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / ROUDNICE NAD LABEM, ŠTĚTÍ - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer zejména v Lovosicích. Ty dokonce instalují i soukromníci, aby je pronajímali městu.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za březen 2017

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za březen 2017

15/5 / MIMINKA / ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem se stala holčička narozená 7. března 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojePodřipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojePodřipsko.cz na Facebooku


Redakce MojePodřipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516